2. den

22.04.2012 07:24

Vážení rodiče,

dnešní dopoledne budou děti, vychovatelé a učitelé společně poznávat okolí, areál a připravovat se na odpolední zahájení námořních her.

 

Po obědě a nezbytném poledním klidu, čeká na děti první "nástup". Na něm jim bude představen program školy v přírodě, zařadí se do posádek lodí, tyto pojmenují, vyberou svého kapitána a vytvoří označení. Aby však mohli na širé moře vyplout, musí zvládat několik základních námořních dovedností. Kuchař vařit, plavčík plavat, spojař navázat spojení za pomocí praporků, apod. Tyto dovednosti budou zdokonalovat během části odpoledne a poté je všichni při společném večerním programu předvedou.

 

Ve druhé části odpoldne na naše posádky čeká další námořní úkol. Zásoby. Bez těch na moře nelze vyplout a získat je ve vodách školy v přírodě je taktéž složité. Setkají se s úřady a úředníky a celníky, kteří jim budou chtít získané zboží zabavit. Všichni budou muset vynaložit maximální možné úsilí, aby získali co nejvíce zásob a lodní kuchař tak měl vše pro naplnění svých receptů. 

 

 

© 2004 - 2019 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode