Jsme kompletní ....

18.06.2012 16:39

Vážení rodiče,

    už jsme tu všichni. Před malou chviličkou k nám dorazila poslední očekávaná základní škola. Na děti čeká klasické uvítací kolečko, včetně ubytování, zdravotního filtru, seznámení se s okolím a areálem. Po večeři, která nás čeká v 18:30 bude již společný program.

    

    Dnešní odpoledne na škole v přírodě bylo ve znamení poznávání naší přírody. Naše dnešní soutěžení a putování po okolí jsme zahájili společným nástupem, kde bylo názorně předvedeno soutěžení v silném větru, bouřce, za deště i sněžení. To vše od od naší programové vedoucí schytal Michal, který každý den vede náš nástup. Rozcuchaný od silného větru, zmáčený deštěm a zapadaný sněhem pak představil všem dětem dnešní hru.

 

    Každá skupina získala mapu areálu a nejbližšího okolí a podle té se měla v následujících minutách orientovat. První úkol zněl jasně. Dostat se na místo označené v mapě a pokračovat podle dalších pokynů. 

 

    Večerní program bude rozdělen na dvě části. Abychom se v našem soutěžení dokázali sjednotit, bude jedna skupina připravovat svá talentová vystoupení, při kterých nám všem ukáží, co vše umí, dovedou a na co vlastně ten talent mají. Někdo bude zpívat, jiný sportovat, apod. Vše dle vlastního výběru dětí. 

© 2004 - 2019 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode