Lyžujeme již druhý den

21.01.2013 19:13

Vážení rodiče,

    po včerejším celodenním lyžování se večerním program nesl spíše v duchu odpočinkové zábavy a společenských her. Budíček si dnes ráno vzal na povel Martin a měl co dělat, aby se mu podařilo všechny vzbudit. :-) 

    Na svah jsme se vydali již v 9 hodin a po pauze na oběd a odpoledním klidu jsme pokračovali ve výuce lyžování až do 16 hodin. Naše lyžařské skupiny jsme k velkému, ale milému, překvapení instruktorů zredukovali na 2. Naši začátečníci se totiž velice rychle dostali na úroveň ostatních pokročilých lyžařů a tak se mohli zapojit do procvičování snožného oblouku a základům carvingového lyžování. 

    Na úvod dnešního večerního programu hlavní instruktor Michal ocenil diplomem několik vybraných začátečníků za jejich výkony na svahu a pozadu nezůstal ani Martin. Petra si schovává diplomy pro své svěřence na další dny. 

    Zítra nás čeká celodenní lyžování na TANVALDSKÉM ŠPIČÁKU, jako odměna pro všechny za jejich přístup k lyžařské výuce. Budíček proto bude posunut na 8:30 a po snídani se přesuneme směrem ke ski busu. Návrat je plánován na 17 hodinu. 

 

TÝM C.A.P.

© 2004 - 2019 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode