Příjezdový den

12.05.2013 09:32

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,

vzhledem k výpadku služeb našeho poskytovalete webového prostoru, jsme Vás nemohli hned včera, prostřednictvím těchto stránek, informovat o příjezdu a aktuálním dětí na pobytu. Věříme, že se již tato situace nebude opakovat.

 

Příjezd na školu v přírodě je vždy hodně hektický a tak na děti čeká v úvodu společné přivítání, seznámení se s výchovným a zdravotnickým personálem, ubytování a prohlídka areálu. Vše je připraveno tak, že prakticky ihned následuje večeře a první poznávání námětu školy v přírodě.

 

Hlavní vychovatel Martin, po představení naší celo-pobytové hry, rozdal hned první úkoly. K nejednomu překvapení však následovala návštěva PRAOTCE ČECHA a jeho výklad toho, co se kdysi událo. Zda-li to tak skutečně bylo, se můžeme jen domnívat, jde přeci jen o pověst. :-)

 

Všechny třídy tak již dnes mají svého náčelníka, pokřik a název kmenu. Budeme již tedy v našem dalším povídání hovořit o kmenech namísto tříd, o šamanech namísto zdraovtníků, předseda třídy je pro nás náčelník a jednotlivý členové jsou jeho druhy. 

 

Věříme tak, že stejně jako my v OPÁRENSKÉM ÚDOLÍ, tak i vy čtenáři těchto stránek, budete s námi prožívat nejedno dobrodružství z našich dějin, kterému dodnes přezdíváme STARÉ POVĚSTI ČESKÉ.

 

Michal 

TÝM C.A.P.

© 2004 - 2018 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode