První dny na škole v přírodě

04.06.2013 12:44

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,

 

všichni účastníci pobytu jsou v pořádku a určitě nehrozí žádné zaplavení střediska - již vzhledem k jeho poloze.

 

Na pobytu tak vše probíhá dle plánu a nic nebrání našemu společnému soutěžení a poznávání celo-pobytové hry. Letošní téma, které děti měly možnost během neděle odhlait, nás všechny zavede do dob, kdy PRAOTEC ČECH objevoval krásy naší vlasti a spolu s ním tak poznáme i další postavy našich ději. 

 

Na základě tohoto hlavní vychovatel Martin rozdal hned první den několik úkolů. Vytvořit kmen, pojmenovat ho, zvolit náčelníka a připravit pokřik. Toto vše následně první nedělení večer všechny výchovné skupiny, dnes již kmeny, předvedly přímo PRAOTCI.

 

V pondělí na nás i přes nepřízeň počasí čekalo soutěžní dopoledne v duchu rychlosti, zručnosti a trpělivosti. Především u kmenů našich nejmladších jsme se dočkali opravdu překvapivých výsledků a zároveň ukázky úžasného kamarádství. Toto ocenil i šéf vychovatel Michal, který nás přijel navštívit. Večer na všechny čekala společné diskotéka.

 

Dnes, tj. v úterý, již neprší a začalo stvítit sluníčko. Huráááááááááááááá. Čeká nás tak další den s PRAOTCEM ČECHEM a průvodce nám bude dělat BIVOJ. Ten by nás měl naučit vystopovat a ulovit kance. Večer navštívíme televizní studio PASTELKA, kde se právě natáčí TV pořad ŽIHLE MÁ TALENT. Jak toto vše dopadne, kdo zvítězí a co vše nám naše kmeny předvedou, na to si ještě musíme počkat. :-)

 

TÝM C.A.P.

© 2004 - 2019 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode