Závěr prvního dne a ranní překvapení

19.03.2013 08:24

 

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,

 

včerejší večerní program zahájil hlavní vychovatel Martin představením skutečného příběhu o putování PRAOTCE ČECHA do naší vlasti. Vtipně tak s vychovateli nacvičil příběh o skupině našich předků, kteří dali ČECHÁM přednost před mořem nebo alpským sluníčkem a lyžováním či snowboardingu.

 

Následující program poté patřil dětem. Každá jednotlivá skupina představila svůj kmen a kmenový pokřik. Některá pojmenování kmenů se nesla v bojovném a soutěživém duchu, a proto se již všichni těšíme na další společné soutěžení.

 

První den byl pro všechny velice náročný. Zvládnout dlouhou cestu do střediska, následně se ubytovat, projít zdravotním filtrem, prozkoumat okolí a areál, mezi tím se ještě stihnout najíst a doběhnout na první společný nástup, … Zkrátka a dobře, za skvěle zvládnutý včerejší den patří všem náš obdiv, a proto zbývající částí večerního programu byl odpočinek.

 

Dnešní probuzení bylo pro spoustu z nás překvapením. Je bílo. Celou noc zřejmě sněžilo a tak se dnes jistě setkáme se společnou „koulovačkou“, stavěním sněhuláků a dalším. Není důvod si stěžovat, počasí nás sice trochu překvapilo, ale my se s ním zdárně popereme. J

 

TÝM C.A.P.

© 2004 - 2019 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode