FOTO Z POBYTU

 

FACEBOOK

 

RAJCE.NET

 

 

 

 

Pátek

Děti čeká odjezd domů a nám všem se bude stýskat. Pobyt jsme si spolu s dětmi užili a Vás všechny zveme do naší fotogalerie, kde naleznete aktuální soubor fotek z pobytu.

 
Děkujeme všem, zvláště pak škole, pedagogům a rodičům, za projevenou důvěru a budeme se těšit na případné další setkání. :-)
 
 
 

 

ČTVRTEK

Dopolední programovou část jsme opět rozdělili samostatně pro pátou a osmou třídu. Na "páťáky" čekala netradiční olympiáda, která se odehrála v nedaleké oblastni CHKO Krkonoše a druhá na sportovištích u penzionu. "Osmáci" v nedaleké obci Příchovice změřili své síly v minigolfu. 
 
V odpolední části dne jsme se zaměřili na sportovní klání skupin, spolupráci a paměť. Naučili jsme se taktéž zjednodušenou znakovou řeč.
 
Večer na všechny čeká závěrečná "párty" s diskotékou.
 
TÝM C.A.P.
 
 
 

STŘEDA

Na celý středeční den byl naplánován výlet. Abychom však zohlednili věk a zdatnost všech účastníků, šli naši "páťáci" kratší úsek s návštěvou rozhledny Štěpánka a nejvýše postaveného majáku na světě, tzv. Cimmermanova majáku. Zbývající část odpoledne byla vyplněna návštěvou lesoparku. 
 
"Osmáci" se vydali na trasu dlouhou cca 24 km, avšak rozdělenou do několika částí. Tou společnou byla rozhledna Štěpánka. Následovala pak 11 kilometrová tůra k Mumlavským vodopádům. Pro cestu zpět jsme využili autobus.
 
Večer na všechny čekal táborák s opékáním buřtů a poté přednáška spojená s úkázkou činnosti horské služby. 
 
TÝM C.A.P.
 
 
 

ÚTERÝ

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
vzhledem k tomu, že aktuální škola v přírodě je trošičku netradiční, tj. náš výchovný personál je s dětmi již od samého rána až do večerky a na klid a večerní pohodu dohlíží noční dozor, je tomu přizpůsobena i programová část dne. Během dopoledne i odpoledne zvládneme spolu s dětmi odehrát několik částí naší celo-pobytové hry, a proto se každý večer snažíme věnovat spíše oddychu a odpočinku, případně zařazujeme program, který již není tak náročný.
 
V úterý jsme pokračovali v našem společném soutěžení, a proto mezi další úkoly patřil výběr a vytyčení vlastních území a později i stavba přístřešků na nich, ve kterých bude možné přespat. Večer následovala společná talentová soutěž a na přání učitelů noční bojová hra. 
 
TÝM C.A.P.
 
 
 

 

Pondělí

I když bylo pondělí příjezdovým dnem, začali jsme hned s představením naší pobytové hry. Všichni jsme se tak rázem octli v době rozkvětu velké Čínské říše. 
 
Jednotlivé třídy jsme začali nazývat družinou, penzion palácem panovníka, atp. Jednotlivé soutěžní úkoly, nápovědy, rady i vyhodnocení soutěží, získávají družiny vždy od císařského posla, a tak mezi první úkol patřilo poděkování císaři za jeho pozvání do svého paláce. Toto poděkování bylo připraveno jako divadelní představení družin včetně jejích členů, vlajky, názvu i bojového pokřiku. Vůdce jednotlivých družin vzešel z tajné volby a svůj post musel obhájit při společném večerním klání, které kromě fyzické zdatnosti odhalilo i stránku intelektu.
 
Každá družina se před večerkou setkala s rádci panovníka na malé poradě.
 
TÝM C.A.P.
 
 
 

Příjezd

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
děti přijely do střediska cca v 10:15 a po krátkém uvítání, představení výchovného personálu, přišlo na řadu ubytování. Pokoje, penzion i okolí se líbí a to nás všechny těší.
 
Další aktuality přineseme již brzy.
 
TÝM C.A.P.
 
 
 

Těšíme se

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
na těchto stránkách Vám budeme přinášet pravidelné informace z aktuální školy v přírodě. Příjezd dětí očekáváme v pondělí 1.6. kolem 10:00. 
 
TÝM C.A.P.

 

© 2004 - 2019 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode