FOTO Z POBYTU

 

PÁTEK

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 

děti čeká odjezd domů a nám všem se bude stýskat. Pobyt jsme si spolu s dětmi užili a Vás všechny zveme do naší fotogalerie, kde naleznete aktuální soubor fotek z pobytu.

 
Děkujeme všem, zvláště pak škole, pedagogům a rodičům, za projevenou důvěru a budeme se těšit na případné další setkání. :-)

 

TÝM C.A.P

 

 

 

ČTVRTEK

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
pro dnešní ráno se hlavní vychovatel Michal rozhodl uvolnit všechny z rozcvičky a tak jsme si užívali prodlouženého budíčku. Dopolední výuka byla také celkem pohodová a tak jsme se již nemohli dočkat závěrečné odpolední hry. S mapou okolí našeho areálu, jsme se vydali plnit nelehké úkoly, schované na jednotlivých stanovištích vyznačených v mapě. Během pobytu jsme se naučili v mapě orientovat a číst, takže to pro nás nebyl již žádný problém. 
 
Dnes večer na nás čeká závěrečná párty a diskotéka. 
 
TÝM C.A.P.
 
 
 

Středa

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
středu jsme zahájili jako vždy rozcvičkou. Následovala snídaně a dopolední výuka. 
 
Odpoledne po poledním klidu bylo zahájeno sportovní mistrovství školy v přírodě. Na všechny čekal fotbal, stolní tenis, přehazovaná a vybíjená.
 
Večer na nás čekala show FRIKULÍN. Tanec, zpěv a talentové vystoupení - úžasná atmosféra, výborná a neústupná porota, skvělé publikum a oblíbený moderátor - co dodat? 
 
Středu jsme zakončili STEZKOU ODVAHY. :-)
 
TÝM C.A.P.
 
P.S.: Děkujeme za ohromné množství elektronické pošty. :-) Jste super. 
 
 
 

POČASÍ V DALŠÍCH DNECH

čtvrtek10. září 2015

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky. Denní teploty 15 až 19°C. Noční teploty 8 až 4°C.

 

pátek11. září 2015

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky. Denní teploty 16 až 20°C. Noční teploty 10 až 6°C.

 

 

 

 

ÚTERÝ ... pokračování

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
včerejší odpoledne jsme se vydali vyhledat nejvhodnější území pro naše nové město, které jsme ihned začali budovat. Šerif osady poustky však vzkaz s mapou a stavebním plánem schoval, a tak nám dalo nejprve dost zabrat, než jsme jen našli a mohli začít plnit další soutěžní úkol.
 
Večerní program byl ve znamení souboje jednotlivých skupin o svá území a následně i o nalezení šifry a nápověd k jejímu rozluštění. Při hře jsme využili sílu našich kovbojů, šikovnost pistolníků a chytrost všech obyvatel města. 
 
Prozatím v celkovém bodování vede 5. A spolu s 3. D. Dohání je 3. A na třetím místě a 3. C, která má zatím nejmenší bodové konto. 
 
TÝM C.A.P.
 
 
 

 

Foto a video

 

Vzhledem k velice špatnému připojení k internetu ve středisku, nejsme schopni každý den přidat aktuální foto a video. Děkujeme za pochopení.

 

TÝM C.A.P.

 

 

 

Úterý

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
včerejší odpolední soutěže jsme všichni zvládli. Na večerní program si každá ze skupin připravila krátkou scénku, která volnou a především vtipnou formou představí naší skupinu a jednotlivé členy. Vše hodnotila porota složená z učitelek. 
 
Dnešní úterní ráno jsme zahájili rozcvičkou a už se všichni těšíme na další program, který dopoledne povedou naše učitelky a po obědě již vychovatelé. 
 
TÝM C.A.P.
 
 
 
 

 

Příjezdový den

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
dnešní příjezdový a zároveň už soutěžní den je moc fajn. Cesta do střediska nám rychle utekla a to jsme ji zvládli i s přestávkou na svačinu. 
Hned po příjezdu se nás ujali naši vychovatelé a společně jsme se ubytovali, prohlédli si areál a šli ochutnat první jídlo. Guláš byl dobrý. :-)
 
Po poledním klidu na všechny čekal první nástup a první soutěžení. Hlavní vedoucí Michal dal každé třídě vybrat jednoho ze svých vychovatelů, kteří budou losovat. Tito následně získali puzzle mapu. Každá skupina měla za úkol mapu co nejdříve složit a vydat se podle mapy hledat svitek s instrukcemi. 
 
Podařilo se všem svitek najít? Jaké překvapení na nás čekalo? O tom až v našem dalším povídání.
 
TÝM C.A.P.

 

P.S.: Děkujeme za Vaše elektronické vzkazy. :-)

 

 

 

JAKÉ NÁS ČEKÁ POČASÍ

pondělí7. září 2015

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 13 až 17°C. Noční teploty 10 až 6°C.

 

úterý8. září 2015

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky. Denní teploty 13 až 17°C. Noční teploty 10 až 6°C.

 

středa9. září 2015

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky. Denní teploty 14 až 18°C. Noční teploty 9 až 5°C.

 

© 2004 - 2019 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode