FOTO Z POBYTU

FACEBOOK

 

RAJCE.NET

 

 

 

 

 

PÁTEK

 Děti čeká odjezd domů a nám všem se bude stýskat. Pobyt jsme si spolu s dětmi užili.

 
 
Děkujeme všem, zvláště pak škole, pedagogům a rodičům, za projevenou důvěru a budeme se těšit na případné další setkání. :-)
 
 
 

ČTVRTEK

Dnes jsme po snídani i s učitelkami vyrazili na výlet do sklárny v Harachově a výlet tak pojali jako oddychovou akci před odpoledním soutěžení. Sklárna nás nadchla, ale Olympijské hry překonat nemohla.

 

Nálada před zahájením a slavnostním nástupem byla skvělá, fanoušci úžasní, naši sportovci připraveni podat ty nejlepší možné výkony. Čekalo na nás mnoho disciplín, klasické i méně známé, přesto heslo OH bylo určitě naplněno, tj. bylo důležité zúčastnit se.

 

Večer se nesl v duchu slavnostního zakončení OH, vyhlášení výsledků a následné následné párty s diskotékou. Tančili bychom jistě až do rána, avšak únava nás přeci jen přemohla a tak jdeme spát.

 

Zítra ahoj. :-)

 

VYCHOVATELÉ A TÝM C.A.P.

 

 

 

Středa

Dnes jsme po obědě vyrazili za Hvězdou. Každý tým dostal svojí mapu, podle které hledal Hvězdu a dvě schránky s úkoly. Po splnění úkolů objevili rozhlednu Štěpánku nazývanou Hvězda. 

Večer po fotbalové odvetě, které se zúčastnili zástupci všech týmů, jsme den zakončili ukázkami české i světové populární hudby a potrénovali na zítřejší diskotéku.

VYCHOVATELÉ A TÝM C.A.P.

 

 

 

 

ÚTERÝ

Dnes jsme se všichni probudili do krásného slunečného rána a po ranní rozcvičce s učitelkami a vydatné snídani, se děti vydaly na procházku. Dopolední program byl tak celý v režii učitelek.
 
Odpoledne jsem začali vyhodnocením předchozího dne, předáním odměn a diplomů za předchozí soutěžení a vyhlášením dílčích výsledků celkového bodování. Následoval další společný program, hra zvaná Křížovka a Arianina nit. Poté měli všichni čas na přípravu svých večerních vystoupení v talentové soutěži. 
 
Talentová vystoupení byla úžasná, dokonce jsme viděli i hru na imaginární kytaru, fandění publika bylo mnohdy hlasitější než-li při vystoupení našich hokejistů na světovém šampionátu. :-)
 
TÝM C.A.P.
 
 
 

Pondělí

Po příjezdu, ubytování, a nutných formalitách se hned všichni účastníci pobytu zapojili do celo-pobytové hry "Kapela snů". 
 
První soutěžení se neslo ve znamení seznamování se s mediálním zájmem hudebních kapel. Setkali jsme se tak se zuřivou faninkou a stejně naladěným fanouškem, kteří nám komplikovali první soutěžní úkoly. :-)
 
Večerní program zakončila zábavná společenská hra Kuf, do které jsme zapojili i učitelský sbor a jako bonus jsme přidali na závěr prvního dne blok věnovaný rekordům a kuriozitám.
 
TÝM C.A.P.
 
 
 
 
 

Příjezd

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
děti právě dorazily do penzionu (13:15 hod.). 
 
TÝM C.A.P.
 
 
 

jaké nás čeká počasí?

 
Pondělí
11. 5.
 
skoro jasno
18 °C / 5 °C
Úterý
12. 5. 
95 %
 
oblačno
24 °C / 8 °C
Středa
13. 5. 
94 %
 
polojasno
17 °C / 7 °C
Čtvrtek
14. 5. 
88 %
 
dešťové přeháňky
17 °C / 5 °C
Pátek
15. 5. 
83 %
 
občasný déšť
15 °C / 10 °C
 
 

 

TĚŠÍME SE

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
na těchto stránkách Vám budeme přinášet pravidelné informace z aktuální školy v přírodě. Příjezd dětí očekáváme v pondělí 11.5. kolem 14:00. 
 
TÝM C.A.P.
 
 
 

 

© 2004 - 2019 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode