FOTO Z POBYTU

 

FACEBOOK

 

RAJCE.NET

 

 

 

 

ČTVRTEK

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 

děti čeká odjezd domů a nám všem se bude stýskat. Pobyt jsme si spolu s dětmi užili a Vás všechny zveme do naší fotogalerie, kde naleznete aktuální soubor fotek z pobytu.

 
Děkujeme všem, zvláště pak škole, pedagogům a rodičům, za projevenou důvěru a budeme se těšit na případné další setkání. :-)

 

TÝM C.A.P.

 

 

 

Připomenutí

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
nezadržitelně se blíží konec školy v přírodě proto připomínáme zítřejší příjezd Vašich dětí, který je plánován na 12 hod. Z našeho střediska bude odjíždět autobus v cca 10 hodin.
 
TÝM C.A.P.
 
 
 

 

STŘEDA

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
dnešní den jako již obvykle začal programem učitelů.  
 
Odpoledne na obě naše posádky čeká závěrečné vyvrcholení celo-pobytové hry. Doposud vedou v našem bodování Žraloci, které těsně dohání Repelenti. V závěrečné hře půjde o skrytý poklad, ke kterému povede velice trnitá cesta. Čeká nás souboj s časem, mapou, hlavolamem a souborem otázek.
 
Večer bude připravena závěrečná párty s vyhodnocením. 
 
TÝM C.A.P.
 
 
 

 

ÚTERÝ

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
dnešní den jako již obvykle začal programem učitelů. Mimořádně i dopoledne schoval BOSS vzkaz v láhvi a tak jedno překvapení střídalo druhé. 
 
Odpolední program začal výletem na rozhlednu Štěpánka. Z dopoledního vzkazu všichni zjistili, že v rámci výletu na každou z posádek čeká několik úkolů a nebude snadné je splnit. Podařilo se a tak během večerního táboráku byla schována druhá láhev se vzkazem. Ta odkazovala na noční bojovou hru. 
 
Noční "bojovku" nakonec úspěšně zvládlo pouze 8 dětí, které si zasluhují respekt všech "dospěláků". 
 
TÝM C.A.P.
 
 
 

 

Pondělí

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
dnes dopoledne začal dětem program školou, resp. připravenou výukou učitelek.  Dopoledne na všechny čekal opět vzkaz v láhvi, ve kterém BOSS uvedl pokyny pro dnešní večerní program.
 
Odpoledne bylo věnováno zásobování posádek a přípravě pokrmů ze získaných zásob. Zbývající část vychovatelé s dětmi nacvičovali na večerní hru zvanou FRIKULÍN.
 
Frikulín, hra při níž se každá z posádek zúčastní 4 vystoupení. Nejprve na vybrané odvážlivce čeká tanec, následuje zpět, talentové vystoupení a vědomostní kvíz. 
 
TÝM C.A.P.
 
 
 
 

Neděle

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
pro příjezdový den jen vždy příznačná jeho náročnost. Na děti čeká kromě počátečního seznámení s výchovným personálem, střediskem, areálem a jeho bezprostředním okolím i první soutěžení v rámci naší pobytové hry. 
 
Pro letošní školu v přírodě je připraveno pobytové téma NÁMOŘNÍ HRY. Prví kroky tak vedou na společný nástup, kde hlavní vychovatel Michal seznámí všechny s prvním soutěžním programem a názorně předvede, v jakém počasí budeme soutěžit. No, neměl to lehké. Musel vydržet hustý déšť, sněžení a dokonce i krupobití, stejně tak na něj ovšem čekala i odměna, která ukázala, že každé vystoupení bude řádně ohodnoceno a započítáno do naší společné hry.
 
Na všechny tak čekala tvorba posádek, volba jednotlivých funkcí a dovedností, skládání námořních zkoušek a večer setkání s hlavním BOSSEM při uvítací party. Naši námořníci však stihli i základy znakové řeči, tak aby se vždy dokázali dorozumět na rozbouřeném moři beze slov.
 
TÝM C.A.P.
 
 
 

příjezd

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
všichni účastníci školy v přírodě jsou již ve středisku. Během dne Vám na těchto stránkách přineseme více informací o dalším dnešmím programu.
 
TÝM C.A.P.
 
 
 

TĚŠÍME SE

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
na těchto stránkách Vám budeme přinášet pravidelné informace z aktuální školy v přírodě. Příjezd dětí očekáváme v neděli 14.6. kolem 10:00. 
 
TÝM C.A.P.

 

© 2004 - 2019 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode