FOTO Z POBYTU

FACEBOOK

 

RAJCE.NET

 

 

PÁTEK

Den odjezdu je tu. :-( Moc veselo není. Smutníme. Děti čeká odjezd domů a nám všem se bude stýskat. Pobyt byl hezký, užili si ho všichni.
 
Děti čeká ještě malé překvapení. Během cesty domů navštíví Sychrov a jeho zámek a zámeckou zahradu. 
 
Děkujeme všem, zvláště pak škole, pedagogům a rodičům, za projevenou důvěru a budeme se těšit na případné další setkání. :-)
 
 
 
 
 
 

ČTVRTEK

Dopolední program a výuku vedly učitelky a děti se již nemohly dočkat oběda, kdy s nimi budou opět jejich vychovatelé. 
 
Dnešní program se nesl v duchu závěrečných her a soutěžení, včetně završení celo-pobytové hry KAPELA SNŮ. Hosty z řad zpěváků měly děti za úkol tzv. "ulovit" do své kapely, tak aby byla co nejpočetnější a nejsilnější pro OLYMPIJSKÉ hry vyhlášené "hlavasem" Martinem. 
 
Večer proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků her a soutěžení, tzv. květinový ceremoniál a celý den byl zakončen slavnostní párty s diskotékou. :-)
 
 
 
 
 

STŘEDA

Dnešní den všichni vyrazili na cestu za "hvězdou". Odpolední program byl tak spojen s výletem na rozhlednu Štěpánka ležící na hranici Jizerských hor a Krkonoš. Aby byla cesta zajímavější a utíkala rychleji, dostali členové jednotlivých kapel několik úkolů. 
 
Večerní program byl ve znamení "souboje" kapel. Více o tomto programu jistě napoví aktuálně fotografie z našeho pobytu, které naleznete na odkazech výše.
 
 
 
 

ÚTERÝ

Úterní dopolední program vedly učitelky a tak výchovný personál využil zaslouženého volna k odpočinku a přípravě odpoledního a večerního programu.
 
Po obědě a poledním klidu všichni vyrazili do nedalekého lesa, kde si vyzkoušeli znalosti z luštění křížovek. Následovala zkouška zručnosti, kdy bylo nutné ukázat práci v týmu, ale i zručnost a šikovnost jednotlivců při zdolávání lanových překážek ála Adrianina nit. Zbývající část odpoledne věnovaly děti přípravě na první veřejné večerní vystoupení jednotlivých kapel a případně i jednotlivců či na přání vytvořených družstev. 
 
Večer byl tak ve znamení talentového vystoupení. Nezaháleli však ani vychovatelé, kteří secvičili svůj vlastní tanec, který po úspěšném předvedení byli nuceni (na vyžádání dětí) naučit i všechny děti. :-)
 
Plni zážitků a nových zkušeností posíláme pozdrav domů. :-)
 
 
 
 

PONDĚLNÍ ODPOLEDNE A VEČER

Vydatný oběd a po něm polední klid dodal všem mnoho sil a tak jsme se společně vydali na nedalekou louku, kde začalo první společné soutěžení. Skupiny máme tři, ponechali jsme tak jednotlivé třídy pohromadě a nezbývalo nic jiného, než všem prozradit námět naší školy v přírodě. Tohoto se ujal hlavní vychovatel Martin, který bude děti celým pobytem provázet a vždy uvádět a moderovat společný program. 
 
Každá ze skupin dostala první soutěžní úkol. Zvolit si název své hudební kapely a během prvních soutěžích ukázat svou sílu a sehranost. Všichni poté získali nejen body do celkového hodnocení, ale taktéž i označení každého člena kapely v podobě flísové pásky na ruku. 
 
Večer si děti vyzkoušely jaké to je soutěžit v pantomimě a mluveném slovu.
 
Po příjemně prožitém dni Vás všechny zdravíme. :-)
 
 
 

PŘÍJEZD

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
všichni účastníci školy v přírodě přijeli dle předpokladu v 10:30 a ihned po příjezdu se jich ujali vychovatelé a zdravotnice. Našeho pobytu se tak účastní kromě pedagogického doprovodu ze školy i výchovný a zdravotnický personál naší agentury.
 
Výchovný personál bude dohlížet na děti během dne a celým pobytem je tak provázet, zdravotnické zabezpečení zajišťují 2 zdravotníci a na pohodu a klidný průběh noci dohlédne noční dozor.
 
TÝM C.A.P.
 
 
 

JAKÉ NÁS ČEKÁ POČASÍ?

 
Pondělí
20. 4. 
93 %
 
polojasno
12 °C / 2 °C
Úterý
21. 4. 
94 %
 
jasno
15 °C / 2 °C
Středa
22. 4. 
91 %
 
polojasno
17 °C / 3 °C
Čtvrtek
23. 4. 
87 %
 
skoro jasno
17 °C / 4 °C
Pátek
24. 4. 
77 %
 
polojasno
17 °C / 3 °C

 

těšíme se    

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
na těchto stránkách Vám budeme přinášet pravidelné informace z aktuální školy v přírodě. Příjezd dětí očekáváme v pondělí 20.4. kolem 10:30. 
 
TÝM C.A.P.

© 2004 - 2019 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode