FOTO Z POBYTU

 

DIVOKÝ ZÁPAD

Sobota

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 

děti čeká odjezd domů a nám všem se bude stýskat. Pobyt jsme si spolu s dětmi užili a Vás všechny zveme do naší fotogalerie, kde naleznete aktuální soubor fotek z pobytu.

 
Děkujeme všem, zvláště pak škole, pedagogům a rodičům, za projevenou důvěru a budeme se těšit na případné další setkání. :-)

 

TÝM C.A.P.

 

 

 

 

čtvrtek

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
čtvrteční den byl ve znamení výletu. Protože jsme v krásném prostředí Krkonoš a nedaleko Harrachova, byla volba téměř jasná. Mumlavské vodopády. Návrat byl naplánován tak, abychom si užili tradiční táborák a večer se mohli vydat na stezku odvahy. 
 
TÝM C.A.P.
 
 
 

 

STŘEDA

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
dnešní odpoledne s vychovateli jsme zahájili velkou oslavou narozenin, jedné z našich "osadnic" města Oregon. 
 
Po bujaré narozeninové párty jsme se vydali na nedalekou rozhlednu Štěpánka a naučili jsme se několik stopařských značek a měření vzdálenosti za pomoců geometrických tvarů. 
 
Aktuálně se připravujeme na večerní "talentové" vystoupení osadníků zvané PASTERN MÁ TALENT.
 
TÝM C.A.P.
 
 
 

 

úterý

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
dnešní odpoledne se neslo ve znamení průzkumu stávajícího území, ale i získání nového. Mnoho z našich osadníků se proto vydalo na průzkumnou expedici, která vyvrcholila závěrečným plněním několika nesnadných úkolů. K překvapení všech, došlo k nerozhodnému stavu, a tak se ŠERIF státu Pastern rozhodl, že uspořádá závody dostavníků jednotlivých měst, včetně pistolnické přestřelky. 
 
TÝM C.A.P.
 
 
 

Pondělní večer

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
v rámci seznámení se s prostředím Krkonoš a Jizerských hor, přijel na k nám na penzion zástupce Horské služby. Šlo nejen o promítnutí ukázek z práce HS, ale taktéž o přímou ukázku a zodpovězení mnoha otázek dětí. Získané povědomí o HS uplatníme i v našich soutěžích, i když pouze okrajově. 
 
Večerní program byl tak ukončen současně s koncem povídání člena HS a nezbylo nic jiného, než se na další nový den jí řádně vyspat.
 
TÝM C.A.P.
 
 
 

 

pondělí

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
dnešní den začal dopolední výukou po třídách, kterou vedly paní učitelky. Odpolední program, je již plně v režii vychovatelů, proto jsme se mohli vrhnout do našeho prvního soutěžení. 
 
Tématem letošní školy v přírodě je Divoký západ, proto se všichni účastníci stanou na několik málo dnů obyvateli nově vznikajících měst. První úkol, který dostanou od šerifa státu Pastern
zní: "Pojmenujte své nové město, vytvořte jeho vlajku a zvolte ze svého středu osobu, která se stane KRONIKÁŘEM." V Pasternu, se kromě šerifa setkají i s doktorem, tiskařem a proroky. Každý den proto na obyvatele jednotlivých měst čeká nový výtisk novin, mapujících dění v jednotlivých městech a také krátkodobou předpověd, stejně tak jako mnoho dalších příležitostí k rozvoji, rozšířejí, zkvalitnění a zkulturnění. 
 
TÝM C.A.P.
 
 
 

 

neděle

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
vzhledem k pozdějšímu přijezdu všech účastníků, jsme zahájili obědem, ubytováním a prohlídkou areálu. Vychovatelé se již od příjezdu účastní všech aktivit, nebyl tak vůbec žádný problém s převzetím dětí a následnou další odpolední aktivitou. 
 
Po krátkém "průzkumu" okolí a večeři, následovala uvítací disco párty. Tu si všichni užili a již se těšíme na další den a společné zahájení života na divokém západu.
 
TÝM C.A.P.
 
 
 

 

© 2004 - 2019 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode