FOTO Z POBYTU

 

OLYMP

ČTVRTEK

 

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,

poslední den školy v přírodě jsme se rozhodli, že strávíme pěkným výletem. Na výlet se s námi rozhodly jít i paní učitelky. Po červené jsme došli až na hrad Bezděz, kdy po cestě děti hrály různé hry s vychovateli a poznávaly tajemství přírody.

Když jsme dorazili zpátky do areálu, rozloučili jsme se s vychovateli, kteří již jeli domů. Zbytek dne jsme strávili balením věcí a uklízením pokojů.

TÝM C.A.P.

 

 

 

 

 

středa 

 

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,

po dopoledním vyučování jsme díky nepříznivému počasí, využili prostory v areálu, kde státy - ŘEČTÍ BOHOVÉ, ŘÍMANÉ a BOHÁČI udatně bojovali v soutěžích. Také rozluštili zakódovanou zprávu a před večeří si stihli vyrobit spřežení na vozotajské závody.

Po večeři děti čekalo grilování, u kterého si vyprávěly vtipy, a hrály různé scénky, které si v průběhu dne, když měly čas, vymýšlely.

TÝM C.A.P.

 

 

 

 

ÚTERÝ 

 

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,

dnes se soutěžilo v OLYMPIJSKÝCH HRÁCH. Po slavnostním nástupu, kde děti předvedly ostatním svá města a jejich vlajky, začalo soutěžení.  Obyvatelé všech tří měst bojovali proti sobě například v koňském spřežení, v běhu v olympijském kruhu, v hodu diskem či v souboji titánu. Do teď nemůžeme vyhodnotit, zda-li si to užili víc vychovatelé či děti :-).

Po večeři následovala diskotéka, kde každý mohl předvést, v čem vyniká. Mezitím paní učitelky spolu s vychovateli připravili pro děti stezku odvahy. Všichni se vrátili zpátky v pořádku a mohli jít ulehnout do svých postelí a načerpat sílu na další den.

TÝM C.A.P.

 

 

 

 

PONDĚLÍ 

 

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,

příjezd na školu v přírodě proběhl podle plánu. V areálu již čekali naši vychovatelé a poté jsme se všichni odebrali na oběd. Po obědě děti měly čas, aby si mohly řádně vybalit z kufrů. Ve 14 hodin proběhl zahajovací nástup, kde se děti dozvěděly, na co se mají celý týden těšit.

Pobyt bude probíhat ve stylu POLIS OLYMP. Proto první den bylo potřeba, aby se děti se svými vychovateli na to řádně připravily. Vymyslely si název svého státu, pokřik, namalovaly vlajky a připravily kostýmy.  Zbytek volného času strávily seznamováním, kdy společně hráli různé hry.

TÝM C.A.P.

 

 

 

 

© 2004 - 2019 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode