FOTO Z POBYTU

FACEBOOK

 

RAJCE.NET

 

 

 

 

ČTVRTEK

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 

děti čeká odjezd domů a nám všem se bude stýskat. Pobyt jsme si spolu s dětmi užili a Vás všechny zveme do naší fotogalerie, kde naleznete aktuální soubor fotek z pobytu.

 
Děkujeme všem, zvláště pak škole, pedagogům a rodičům, za projevenou důvěru a budeme se těšit na případné další setkání. :-)

 

TÝM C.A.P.

 

 

 

 

STŘEDA

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,

středu jsme na škole v přírodě věnovali závěrečné hře, při které každá expedice dosáhla svého cíle. V odpoledních hodinách proběhla příprava na odlet a večer závěrečná disco párty všech účastníků.

TÝM C.A.P.

 

 

Úterý

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
v úterý se nám podařilo vypátrat diamantový důl a vytěžit několik diamantů. Bohužel někteří z nás, dostali diamantovou horečku, a tak se rozhodli, že si diamanty raději ponechají pro sebe, než aby jimi uplatili indiány. 
 
Diamantová horečka byla však včas zažehnána a v noci jsme se tak mohli vydat ověřit pravdivost získaných informací o letišti od indiánů. 
 
Ještě před "stezkou odvahy", jsme uspořádali společné setkání domorodců, indiánů a našich expedic, při soutěžním společenském večeru. 
 
TÝM C.A.P.
 
 
 

 

počasí na zbývající dny

 

úterý19. dubna 2016

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky. Denní teploty 10 až 14°C. Noční teploty 5 až 1°C.

 

středa20. dubna 2016

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 11 až 15°C. Noční teploty 5 až 1°C.

 

čtvrtek21. dubna 2016

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 5 až 1°C.

 

 

 

pondělí

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
výlet do ZOO byl příjemným zpestřením pro všechny členy našich expedic. Vzhledem k tomu, že návrat se uskutečnil až v době večeře, zbývající část dne jsme věnovali zaslouženému odpočinku. Všem se nabrání sil na další naše soutěžení bude hodit.
 
TÝM C.A.P.
 
 
 

 

sobota a neděle

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
v sobotu jsme se vydali na první průzkum džungle. Nechybělo proto maskování, základy stopování a vytváření přístřešků. Naši stopaři se osvědčili a my se tak setkali s orientací v přírodě dle mapy a kompasu, základy první pomoci a např. i vytvořením pevného lana z přírodních materiálů pro využítí k naší další hře.
 
Neděle nám trochu propršela, ještě k tomu byl indiány unesen PRŮVODCE a tak bylo nutné usednout ke společnému jednání VŮDCŮ skupin a indiánského náčelníka. Jednání se uskutečnilo na neutrálním území a na závěr byl zapálen táborový oheň. My všichni toho následně využili a opékali si buřty. :-)
 
Na pondělí jsme si pečlivě připravili slavnostní vlajky svých expedičních skupin, doplnili deník o aktuální informace z putování našich expedic a již se těšíme na celodenní výpravu do rezervace zvané ZOO Plzeň. :-)
 
TÝM C.A.P.
 
 
 

 

Internet :-(

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
v našem středisku se aktuálně "pereme" s připojením k internetu, které nás už 3 den zlobí. Poskytoval připojení se snaží problém vyřešit, proto prosím omluvte zpoždění zpráv z pobytu. 
 
TÝM C.A.P.
 
 
 

 

PÁTEK

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,

 

první celý den na škole v přírodě zahájili vychovatelé společným budíčkem. Následoval dopolední program učitelů, kdy využili jak prostory pro výuku v budově školy, která se nachází taktéž v našem středisku, ale i krásné prostředí Poustek.

 

Vydatný oběd, polední klid pro nabrání sil na odpolední soužení a nástup všech skupin, takový byl následující program. Nástup vedl jak je již zvykem hlavní vychovatel Michal, který dnešním dnem je pro všechny zúčastněné PRŮVODCEM. Vychovatelé zastávají pozice STOPAŘŮ a budou nápomocni všem členům jednotlivých EXPEDIC při hledání diamantového dolu. Diamantový důl, je pro nás velice důležitou součástí. Bez jeho nalezení, nebudeme mít šanci si naklonit na svou stranu místní INDIÁNY, kteří nebojácně střeží své území džungle.

 

Dnes jsme s pomocí PRŮVODCE nalezli první vzkaz od našeho nového přítele, kterým je PILOT letadla, co kdysi v džungli ztroskotalo. Pilot cestu do diamantového dolu zná, a proto sehraje v našem příběhu velice důležitou roli. Mezi tím jsme získali svou aktivitou a chytrostí šifrovací kolečko a telefon do každého terénu. Cesta k těmto pomůckám byla dosti trnitá a bez znalosti znakové řeči bychom se úspěchu zřejmě nedočkali. Naštěstí nás vedou dobří VŮDCI jednotlivých expedic, které jsme si společně vybrali.

 

Den to byl tedy opravdu náročný, avšak získali jsme mnoho a cesta k cíli je tak o trochu blíže. Nebojte, nebudete o nic ochuzeni. Každá expedice si vede deník, proto pro Vás vše dobře zmapujeme a zaznamenáme. :-)

 

TÝM C.A.P.

 

 

 

 

Příjezd

 
Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
příjezd na školu v přírodě proběhl tak jak jsme si naplánovali. V areálu střediska na nás již čekali naši vychovatelé a tak jsme se po úvodním nástupu a vydali ubytovat. 
 
Abychom se s výchovným personálem na pobytu lépe poznali, bylo odpoledne, kromě jiného, věnováno seznamovacím hrám, prohlídce areálu a okolí, trochu sportování a následně i oddychu po náročném odpoledni.
 
Zítra na nás čeká první etapa naší dobrodružné pobytové hry.
 
TÝM C.A.P.
 
 
 

Jaké nás čeká počasí

 

pátek15. dubna 2016

Bude polojasno až oblačno, od západu až zataženo, místy přeháňky nebo déšť. Denní teploty 13 až 17°C. Noční teploty 7 až 3°C.

 

sobota16. dubna 2016

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 13 až 17°C, na JV kolem 19°C. Noční teploty 8 až 4°C.

 

neděle17. dubna 2016

Bude zataženo, občas déšť nebo přeháňky, na východě převážně polojasno až oblačno a srážky jen ojediněle. Denní teploty 11 až 15°C, na východě 16 až 20°C. Noční teploty 8 až 4°C.

 

pondělí18. dubna 2016

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky. Denní teploty 10 až 14°C. Noční teploty 5 až 1°C.

 

© 2004 - 2019 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode