FOTO Z POBYTU

FACEBOOK

 

RAJCE.NET

 

 

 

PÁTEK

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 

děti čeká odjezd domů a nám všem se bude stýskat. Pobyt jsme si spolu s dětmi užili a Vás všechny zveme do naší fotogalerie, kde naleznete aktuální soubor fotek z pobytu.

 
Děkujeme všem, zvláště pak škole, pedagogům a rodičům, za projevenou důvěru a budeme se těšit na případné další setkání. :-)

 

TÝM C.A.P.

 

 

 

 

cesta domů

Zítřejší odjezd dětí ze střediska je naplánován na 10:00 hod.
 
 
 

čtvrtek

 
Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
jistě se již ptáte, co nás dnes čeká. Včera večer, při stezce odvahy, se nám podařilo nalézt cestu do diamantového dolu. Dnes se tedy vydáme zpět, abychom vytěžili několik diamantů, které se pokusíme směnit u indiánů za informaci o cestě k opuštěnému letišti. 
 
Pokud se vše podaří, večer vše oslavíme na závěrečné disco párty.
 
TÝM C.A.P.
 
 
 

 

STŘEDA

 

Vážení rodiče, kamarádi a přátelé,

dnes jsme měli den plných soutěží. Týmy – RYCHLÉ ŠÍPY, LOVCI a DOBRODRUZI nejprve mezi sebou soutěžily ve vozotajských závodech. Dále pak soupeřily v různých hrách, které byly zaměřeny na jejich obratnost a vytrvalost.

Po večeři nás čekal táborák, kde jsme si opekli buřtíky a také zpívali. Mezitím členové svých týmů se utkali ve fotbalovém turnaji. Po krásně prožitém dnu nás už pouze čekalo jeho zakončení a tím byla stezka odvahy. Tu jsme samozřejmě všichni statečně zvládli a nyní se odebereme načerpat sílu na náš poslední soutěžní den.

TÝM C.A.P.

 

 

 

úterý

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
dnes jsme se vydali na průzkum džungle. Nechybělo proto maskování, základy stopování a vytváření přístřešků. Naši stopaři se osvědčili a my se tak setkali s orientací v přírodě dle mapy a kompasu, základy první pomoci a např. i vytvořením pevného lana z přírodních materiálů pro využítí k naší další hře.
 
Zbývající část odpoledne jsme se připravovali na první oslavu našich dosavadních úspěchů a vystoupení na talentové soutěži. Přijela k nám porota ze sousedních kmenů, proto měla soutěž svůj patřičný význam.
 
TÝM C.A.P.
 
 
 

PONDĚLÍ

 
Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
Vydatný oběd, polední klid pro nabrání sil na odpolední soužení a nástup všech skupin, takový byl následující program. Nástup vedl jak je již zvykem hlavní vychovatel Michal, který dnešním dnem je pro všechny zúčastněné PRŮVODCEM. Vychovatelé zastávají pozice STOPAŘŮ a budou nápomocni všem členům jednotlivých EXPEDIC při hledání diamantového dolu. Diamantový důl, je pro nás velice důležitou součástí. Bez jeho nalezení, nebudeme mít šanci si naklonit na svou stranu místní INDIÁNY, kteří nebojácně střeží své území džungle.
 
Dnes jsme s pomocí PRŮVODCE nalezli první vzkaz od našeho nového přítele, kterým je PILOT letadla, co kdysi v džungli ztroskotalo. Pilot cestu do diamantového dolu zná, a proto sehraje v našem příběhu velice důležitou roli. Mezi tím jsme získali svou aktivitou a chytrostí šifrovací kolečko a telefon do každého terénu. Cesta k těmto pomůckám byla dosti trnitá a bez znalosti znakové řeči bychom se úspěchu zřejmě nedočkali. Naštěstí nás vedou dobří VŮDCI jednotlivých expedic, které jsme si společně vybrali.
 
Den to byl tedy opravdu náročný, avšak získali jsme mnoho a cesta k cíli je tak o trochu blíže. Nebojte, nebudete o nic ochuzeni. 
 
TÝM C.A.P.
 
 
 

příjezd

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
všichni účastníci školy v přírodě jsou již v našem středisku. Po ubytování jsme se vydali hned na oběd a nyní si užíváme polední klid. Odpoledne nás čeká první seznámení se s naší dobrodružnou hrou a první soutěžení.
 
TÝM C.A.P.
 
 
 

 

těšíme se

Příjezd všech účastníků je očekáván 16.5.2016 v cca 11 hod.
 
TÝM C.A.P.
 
 
 

Jaké nás čeká počasí

 

© 2004 - 2019 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode