FOTO Z POBYTU

 

3. den na škole v přírodě

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
dnes jsme se všichni vydali na tajnou výpravu, která nás měla dovést až k informacím o diamantovém dolu. Vyrazili jsme tedy již ráno a čekal nás pochod nepřátelským indiánským územím, průzkum rozhledny a lesoparku. Vše jsme zakončili večerním táborákem.
 
TÝM PASTELKA
 
 
 

2. den na škole v přírodě

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
úterý jsme zahájili společnou výukou s učitelkami. Naši vychovatelé, které již nyní nazýváme STOPAŘI, si pro nás přichystali několik úkolů. Nejprve jsme se pokusili rozluštit dopis od PILOTA, který se stal naším přítelem, avšak prozatím nám nechává v CHATRČI vzkazy. Je totiž pronásledován nepřátelskými indiány a tak se neustále ukrývá. 
 
K rozluštění vzkazu (dopisu) jsme použili šifrovací kolečko, se kterým nás náš stopař seznámil. To, zda jsme se ho naučili ovládat, jsme si mohli ověřit při odpovědi pro pilota, kterou jsme taktéž zašifrovali.
 
Večer jsme navštívili - díky pozvání domorodců - talentovou soutěž, na kterou přijelo několik hvězdných porotců. Neodolali jsme a několikrát taktéž vystoupili. 
 
TÝM PASTELKA
 
 
 

 

1. den na škole v přírodě    

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
dnešní den nám náš PRŮVODCE objasnil cíl naší školy v přírodě. Seznámil nás s jednotlivými STOPAŘI a už jsme se vyhrli na první expediční výpravu. 
 
Průzkum nejbližšího okolí, maskování, úkryt před nepřátelskými indiány - vše jsme zvládli na jedničku a tak nás PRŮVODCE naučil znakovou řeč pro snazší dorozumění v džungli. 
 
Večer jsme se vydali na lov. Předcházelo tomu poznání stop dostupné zvěře. 
 
TÝM PASTELKA
 
 
 

 

PŘÍJEZD

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
všichni účastníci jsou již v našem areálu. Cesta byla dobrá a teď se již ubytováváme, také poobědváme a brzy na nás čeká první soutěžení. 
 
TÝM PASTELKA
 
 
 

 

těšíme se

Plánovaný příjezd všech účastníků na pobyt je cca v 11:30 hod.
 
 
 

© 2004 - 2019 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode