FOTO Z POBYTU

FACEBOOK

 

RAJCE.NET

 

 

 

 

výlet

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
moderní slovo výlet zatím ještě naši osadníci neznají, avšak rozhodli se jeden den využít pro odpočinek a tak se vydali na "výlet" do nedalekého sousedního města, zvaného Harrachov. Osadníci přijali pozvání starosty města k návštěvě místní vyhlášené sklárny a poté pokračovali na Mumlavské vodopády. 
 
TÝM PASTELKA
 
 
 

OSADNÍCI POKRAČUJÍ V BUDOVÁNÍ

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
 
naše další dny byly zahájeny dosti nečekaně. Naše město bylo večer napadeno nepřátelskými indiány, kteří se pokusili ukrást několik kusů dobytka. Bohužel se jim to částečně podařilo. Při svém bezohledném a krutém jednání poškodily ohrady a tak jsme se museli všichni vydat na odchyt zbývajícího skotu. Naši stavaři opět zdárně pokračují v budování a městské výstavbě, kronikář pečlivě zaznamenává každý náš úspěch či neúspěch. Do našeho města taktéž dorazil světoznámý expert na pohyb v přírodě a těžkém terénu - v dnešní moderní době by ho všichni poznali jako člena horské služby.
 
I když jsme si už mysleli, že vše špatné bylo za námi, opak byl pravdou. Státem Pastern putuje skupina banditů, která jen ničí a plení. Hlavní šerif státu nás proto požádal o pomoc a my se tak všichni vydali na pátrací akci, která povede k dopadení zločinecké skupiny. 
 
Společné úspěch jsme se nakonec rozhodli oslavit v městském saloonu a to talentovou soutěží. Akce se stala velice povedenou a tak není vyloučeno, že podobnou párty ještě někdy v našem městě uspořádáme.
 
TÝM PASTELKA
 
 
 

 

pondělí

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
dnes se vydáváme vstříc prvním výdělkům, tak abychom mohli pokračovat v budování měst. Nezbývá nám tedy, než získat suroviny, finance na ně a zahájit pěstování plodin pro počáteční obživu všech obyvtel.
 
Naši kronikáři pokračují v psaní deníku, který mapuje naše první úspěchy, ale i nezdary. Večer  se koná v saloonu talentová soutěž, na které se předvedou ti nejlepší z nás v dovednostech, které jen oni ovládají. 
 
TÝM PASTELKA
 
 
 

 

NEDĚLE

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
včerejší příjezdový den jsme zahájili společným obědem, seznámením se s okolím areálu, krásným prostředím Krkonoš a výchovným personálem. 
 
 
 
První den na divokém západě, ve státě Pastern, jsme prožili poměrně náročně. Ozval se nám Šerfi státu Pastern a vyzval nás k vybudování vlastního města. Pochopitelně si musíme mezi sebou zvolit několik různých funkcí, dle našich dovedností. Z některých se proto stanou farmáři, kovbojové, z jiných zase kronikáři, atp. 
 
Na základě získaných informací jsme vybrali vhodný pozemek k zahájení první stavby v našem budoucím městě. Večer, jako oslava dosavadních úspěchů a těžké práce, jsme se společně i s jinými osadníky střetli ve vědomostní soutěži plné hádanek, nelehkých otázek a taktéž scének ze školního prostředí.
 
 
 
TÝM PASTELKA
 
 
 
 
 

 

těšíme se

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
příjezd dětí na školu v přírodě očekáváme kolem 11:30. 
 
TÝM C.A.P.
 
 
 

© 2004 - 2019 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode