FOTO Z POBYTU

FACEBOOK

 

RAJCE.NET

 

 

 

 

pátek

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 

děti čeká odjezd domů a nám všem se bude stýskat. Pobyt jsme si spolu s dětmi užili a Vás všechny zveme do naší fotogalerie, kde naleznete aktuální soubor fotek z pobytu.

 
Děkujeme všem, zvláště pak škole, pedagogům a rodičům, za projevenou důvěru a budeme se těšit na případné další setkání. :-)
 
TÝM PASTELKA
 
 
 

 

čtvrtek

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
čtvrteční odpoledne s vedoucími bylo pojato jako slavnostní zakončení celého pobytu. Nejrpve dílčí vyhodnocení předešlého dne a poté již závěrečné soutěže. 
 
Všem se podařilo na poslední chvíli uprchnout ze zajetí a díky odhalené cestě do diamantového dolu, kterou prozkoumalo několik statečných při noční stezce odvahy, jsme se již všichni vydali na jejich těžbu. 
 
Večer byl zakončen mega párty s diskotékou. :-)
 
TÝM PASTELKA
 
 
 

středa

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
dnes nás čeká jeden z nejtěších úkolů, na který se připravujeme celé dopoledne. Nejrpve nás osvěžila výuka našich učitelek, následovalo plnění Pasteláků (specialita našich stopařů) a poté STOPOVANÁ. Stopařské značky již známe, práci s kompasem jsme taktéž zvládli všichni na jedničku, proto PRŮVODCE vyslal každou expedici na zvláštní úkol. 
 
Čeká na nás 5 stanoviště a na každém několik těžkých úkolů. Okruh stopované na indiánském území připravil sám PRŮVODCE, který trať a všechny úkoly zvládl v doposud rekordním čase 2 hodiny a 20 minut. 
 
Večer na všechny výpravy čeká posezení u táborového ohně a pro nejstatečnější noční stezka odvahy. 
 
TÝM PASTELKA
 
 
 

úterý

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
úterý jsme zahájili společnou výukou s učitelkami. Naši vychovatelé, které již nyní nazýváme STOPAŘI, si pro nás přichystali několik úkolů. Nejprve jsme se pokusili rozluštit dopis od PILOTA, který se stal naším přítelem, avšak prozatím nám nechává v CHATRČI vzkazy. Je totiž pronásledován nepřátelskými indiány a tak se neustále ukrývá. 
 
K rozluštění vzkazu (dopisu) jsme použili šifrovací kolečko, se kterým nás náš stopař seznámil. To, zda jsme se ho naučili ovládat, jsme si mohli ověřit při odpovědi pro pilota, kterou jsme taktéž zašifrovali.
 
Večer jsme navštívili - díky pozvání domorodců - talentovou soutěž, na kterou přijelo několik hvězdných porotců. Neodolali jsme a několikrát taktéž vystoupili. 
 
TÝM PASTELKA
 
 
 

pondělní odpoledne

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
dnešní den nám náš PRŮVODCE objasnil cíl naší školy v přírodě. Seznámil nás s jednotlivými STOPAŘI a už jsme se vyhrli na první expediční výpravu. 
 
Průzkum nejbližšího okolí, maskování, úkryt před nepřátelskými indiány - vše jsme zvládli na jedničku a tak nás PRŮVODCE naučil znakovou řeč pro snazší dorozumění v džungli. 
 
Večer jsme se vydali na lov. Předcházelo tomu poznání stop dostupné zvěře. 
 
TÝM PASTELKA
 
 
 

 

počasí

 
 
 

pondělí

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
 
všichni účastníci jsou již v našem areálu. Cesta byla dobrá a teď se již ubytováváme, také poobědváme a brzy na nás čeká první soutěžení. 
 
TÝM PASTELKA
 
 

 

© 2004 - 2019 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode