REFERENCE - LDT 2016 

Jako rodiče moc děkujeme za skvělý tábor,obě děti -Filda a Natálka-přijely moc spokojené,s pomyslnou slzou v oku,že už tábor končí. Pokud to bude možné,rádi by za rok jeli zas. Přejeme též krásný zbytek prázdnin.

Klára Veselá

 

 

 

reference - LDT 2016

Dobrý den všem,

my také děkujeme za super tábor, Amálka si ho moc užila.
 
Simona Kollmannová
 
 
 

reference - ldt 2016

Ahoj Pasteláci,

my také děkujeme za pěkný týden v krásném prostředí!!!!Příští rok s námi opět počítejte :-)

Zdraví Míša a Daník Vančurovi

P.S. Krásný zbytek prázdnin!!!!!!!!
 
 
 

REFERENCE - LDT 2016

Moc děkujem za dcery u Vás strávený prvni tábor moc si ho chválila už ted se těší na další rok. supr jsme moc spokojení a moc děkujem za super zážitek pro dceru. Všem doporučíme :-)
 
Lenka Jarošincová
 
 
 

REFERENCE - ŠKOLA V PŘÍRODĚ 2016

První dojem udělá hodně. U mě byl velice pozitivní a přetrvával až do konce pobytu. Díky za zodpovědný a přitom velice přátelský a pohodový přístup celému týmu, bylo mi s vámi krásně a moc hezky se pozorovalo, že bylo krásně hlavně i dětem :-)
 
ZŠ a MŠ LITVÍNOV
 
 
 

REFERENCE - ŠKOLA V PŘÍRODĚ 2016

Bylo nám dobře, bonusem bylo i okolí uprostřed krásné přírody.
 
3. ZŠ LITVÍNOV
 
 
 

reference - škola v přírodě 2016

Škola v přírodě se mi velmi líbila a děti byly nadšené. Vychovatelé a vedoucí pobytu byli skvělí,odpolední a večerní program byl propracovaný do detailů a dobře připravený.Těším se na další spolupráci. 
 
Světlana Vošická
ZŠ KŘINEC
 
 
 

reference - škola v přírodě 2016

Skvělé prostředí, skvělý, pohodový a ochotný personál, rádi přijedeme znova. Strava - snídaně výborné, jídla chutná, příště pestřejší, více zeleniny.
 
ZŠ LITVÍNOV
 
 
 

Reference - škola v přírodě 2016

Od samého počátku byla s agenturou Pastelka výborná komunikace . Na pobytu bylo vše pečlivě připraveno a vše klapalo podle plánu. Rodiče byli spokojeni s elektronickou poštou i s fotografiemi a popisem jednotlivých dní na webu.

My učitelky jsme ocenily profesionalitu jak dílčích vedoucích, tak hlavního vedoucího i zdravotníka.

Vřele doporučujeme ostatním!
 
FZŠ Chodovická
 
 
 

reference - instruktoři na zavolanou 2016

 
ŠVP s Vaší agenturou byla velmi příjemná. Pokud bude potřeba, rádi Vaší pomoci zase využijeme.
 
ZŠ Chomutov
 
 
 

REFERENCE - ŠKOLA V PŘÍRODĚ 2016

Opět jste nezklamali. Děti nadšené, spokojené, prima vychovatelé....prostě týden pohody.
 
ZŠ TIŠICE
 
 
 

REFERENCE - ŠKOLKA V PŘÍRODĚ 2016

Dobrý den,

 

ráda bych Vám jménem mateřské školy Tišice poděkovala za skvěle zorganizovanou školu v přírodě.

Týden plný zážitků a bohatého programu v dětech zanechal krásné vzpomínky a pozitivní pohled na týden bez rodičů :-)

 

Těšíme se na další spolupráci! 

 

MŠ TIŠICE

 

 

 

 

reference - škola v přírodě 2016

Celkově skvělá akce, klobouk dolů před profesionalitou celého týmu, hlavně vedoucí instruktorky, čekala jsem vše, ale tak perfektní servis ne :-) Díky! Pro nás učitele obrovská pomoc a úleva!
 
Vynikající, profesionální práce celého organizačního týmu,instruktorů i zdravotníka, bezproblémová komunikace při přípravách i během pobytu, přátelská atmosféra, pěkně připravený program,spokojené děti i paní učitelky! Příště určitě vybereme zase Pastelku! 
 
ZŠ PRAHA 13
 
 
 

REFERENCE - LYŽAŘSKÝ KURZ KRKONOŠE 2016

Dobrý den,

Chtěla bych velmi poděkovat agentuře PASTELKA za obzvláště perfektní zprostředkování lyžařského výcviku ve SKI AREÁLU Paseky nad Jizerou, kde jsme byli ubytovaní ve velmi příjemném pensionu U Pašeráka, který se mohl pyšnit vynikající kuchyní, útulným ubytováním a přátelským personálem. Ubytování pro lyžařské kurzy hodnotím za zcela vyhovující, každý pokoj má sociální zařízení. Co se týče představitelů PASTELKY, tak mohu opět jen vyzdvihnout profesionální přístup jak na svahu, tak mimo něj. Vše probíhalo za velmi přátelské atmosféry, nadšení žáci toho byli důkazem. Určitě hodláme využít služeb PASTELKY i v příštích letech, naprostá spokojenost, MŮŽU JEN DOPORUČIT!!!

S pozdravem

Mgr. Radka Hlaváčková

Střední škola hotelnictví a gastronomie

 

 

Doporučuji všem. Kompletni služby s jedním telefonním číslem = zavoláte a máte zajištěno a zorganizováno vše. Výrazně nám to při fofru tady ve škole pomohlo. O lyžák bylo ze strany Pastelky postaráno vč. schůzky s rodiči před kurzem atd...Díky za pomoc.

 

Jiří Mareš

Střední škola hotelnictví a gastronomie

 

 

 

 

REFERENCE - LYŽAŘSKÝ KURZ JESENÍKY 2016

Po minulé příjemné zkušenosti jsme zůstali věrni Ramzové, kam jsme v půlce ledna odcestovali na oblíbený "lyžák". I když nám z kapacitních důvodů byl termín nemilosrdně přidělen, nemohli jsme si vybrat lépe. Počasí si pro nás připravilo takřka ideální podmínky pro lyžování, dokonce jsme si několik dnů užívali čistě azurovou oblohu a sluníčko.

 

V přípravách na výcvik se nám naskytla možnost využít nabídku pana Lipšera, který zcela zdarma odvezl a následně přivezl veškerou bagáž do a z místa konání kurzu. Mohli jsme tak cestovat tradičně vlakem tzv. "na lehko". Díky tomu pro nás byla cesta mnohem příjemnější. Cestovali jsme po skupinách, které dohromady tvořili 4 instruktoři a 39 dětí. Ještě v průběhu kurzu náš tým rozšířil jeden žák 7.A, který ještě musel doma doléčit nachlazení.

 

První den jsme nelyžovali, dali jsme přednost průzkumu okolí a ukázali si všechny blízké sjezdovky. Ovšem druhý den jsme začali s o to větší chutí! Po prvním rozřazení dětí podle výkonnosti konečně začal urputný výcvik. Při porovnání s kurzem minulým se navýšil počet začátečníků:

středně pokročilí lyžaři - 11

mírně pokročilí lyžaři - 10

"snouborďáci" - 7

lyžaři začátečníci - 11

 

Realizační tým instruktorů zůstal víceméně pospolu, což se projevilo na lepší spolupráci při organizaci kurzu. Jen Martina Poppelová se nemohla z pracovních důvodů zúčastnit. Byli jsme moc rádi, že se k nám připojila paní učitelka Lenka Mikolášková, která do naší party skvěle zapadla.

 

Možná to bylo ideálními podmínkami, možná obrovským talentem začátečníků, ale drtivá většina žáků se totiž mohla těšit z významného pokroku.  Od prvních krůčků na lyžích se dostali až k samostatnému sjezdu celé sjezdovky - skvělý pokrok! Zvlášť jeden žák - začínal jako začátečník - na konci kruzu sjížděl celou černou sjezdovku zcela suverénně!

 

Nezapomněli jsme ani na tzv. krizový den, pro který je typický celý den bez lyží. V plánu byl větší odpočinek při různě náročných výletech. A tak někteří skončili v lesním baru, další třeba na vrcholu Šerák (1351 m n.m.).

 

Horskou pohodu potvrzovaly i společné večery. Program vymýšleli instruktoři a snažili se všechny uspokojit pestrou nabídkou. Na úvod nechybělo připomenutí bezpečného pohybu na sjezdovce i na horách. Přednáška pokračovala prohloubením dovedností při poskytování první pomoci.

Také jsme regenerovali v bazénku s mořskou vodou, odvážní jedinci si po sauně dopřáli zchlazení ve studeném bazénku. O pozoruhodné odměny proběhla soutěž dvojic (hledání indícií a odpovědi na otázky). Spokojenost s průběhem kurzu jsme vyjádřili poslední večer jeho "propařením" pod taktovkou tří "dýdžejů" z řad zúčastněných žáků.

 

Jaroslav Skoumal, vedoucí kurzu

 

 

 

REFERENCE - LYŽAŘSKÝ KURZ KRKONOŠE 2016

Dobrý den,

ráda bych Vám poděkovala za pomoc s realizací našeho lyžařsko - turistického víkendu v Kořenově – Rejdicích.  Ubytování v příjemném penzionu U Pašeráka, výborná kuchyně, profesionální a laskavý přístup lyžařského instruktora, perfektně zajištěná doprava a nadšené děti, to vše jsou důvody k velké pochvale i k plánování další spolupráce s Vaší agenturou.

Ještě jednou děkuji za sebe i za děti z turistického kroužku při ZŠ Tišice.

S pozdravem

Michaela Krejčí

 

 

 

REFERENCE - JAZYKOVĚ VZDĚLÁVACÍ POBYT 2015

Říká se, že nejlepší způsob, jak se naučit cizí jazyk je odjet do země, kde se jím mluví. Přesně to učinila desítka nejlepších angličtinářů ze sexty, která se vydala na týdenní zájezd do Anglie. Ten sestával ze dvou částí – jazykového kurzu a poznávání zdejších památek.

Nejprve tedy k první části. Jazykový kurz byl rozdělen do tří dnů. Každý den jsme ve škole strávili tři hodiny, každou s jiným učitelem. Ti pro nás měli připravené různé aktivity, např. vytváření kolektivního alibi, vymýšlení a prezentace vynálezů nebo velmi oblíbené hádání osobností. Na konci kurzu každý účastník obdržel certifikát o účasti.

Kromě vzdělávání a vylepšování našich jazykových schopností jsme měli možnost poznat krásy Anglie (někteří již poněkolikáté). Hned první den nás čekal Brighton a jeho Royal Pavilion (rezidence Jiřího IV.), Sea Life Center (velké podzemní akvárium) a Brighton Pier (molo plné zábavních atrakcí a heren). Druhý den jsme byli v přístavu Portsmouth, kde kotví část královského námořnictva a také loď HMS Victory, se kterou Horatio Nelson zvítězil nad Napoleonem v bitvě u Trafalgaru. Třetí den byl ve znamení prohlídky hradu Hever a jeho rozlehlých zahrad. Předposlední den jsme vyrazili na prohlídku pašeráckých jeskyní v Hastings.

Poslední den byl zlatým hřebem. Před námi byl totiž Londýn. Fotili jsme se na nultém poledníku v Greenwichi, plavili se po Temži a sledovali nejslavnější londýnské budovy, prošli se Westminsterem, navštívili Národní galerii na Trafalgar Square, viděli Buckinghamský palác, Houses of Parliament, Londýnské oko a Millenium Dome (alias O2 arénu).

Zájezd byl pro nás všechny jistě velkým přínosem. Jednak jsme se zdokonalili v angličtině a jednak jsme měli možnost vidět ty nejhezčí památky jižní Anglie. 

 

GYMNÁZIUM AŠ

 

 

 

REFERENCE - JAZYKOVĚ VZDĚLÁVACÍ POBYT 2015

Děkujeme za pomoc s přípravou a samotnou realizací jazykově vzdělávacího pobytu v Londýně. Měřítkem úspěchu každé akce jsou pro nás vždy spokojení žáci, kteří se z tohoto pobytu vrátili plni zajímavých zážitků z londýnského prostředí.

Pochvalu si zaslouží také výuka anglického jazyka, která vhodně kombinovala aktivizační vyučovací metody s výukou prostřednictvím konverzace v terénu při poznávání londýnských pamětihodností. Rovněž bychom chtěli pochválit Váš vstřícný přístup k našim požadavkům a schopnost přizpůsobit program aktuální situaci a potřebám žáků. Těšíme se proto na další pobyty realizované ve spolupráci s Vaší firmou. 

 

Děkujeme. 

 

ZŠ TIŠICE

 

 

 

REFERENCE - ŠKOLA V PŘÍRODĚ 2015

Velmi si vážíme přístupu a práce vychovatelů a vedení AGENTURY PASTELKA. Ráda bych pochválila personál penzionu, který se nám stejně jako personál agentury snažil celý pobyt zpříjemnit. Všem touto cestou ještě jednou děkujeme.
 
ZŠ MĚSTEC KRÁLOVÉ
 
 
 

REFERENCE - ŠKOLA V PŘIRODĚ 2015

Vše proběhlo podle dohody, maximální spokojenost.
 
Zajímavě prožitý týden s příjemnými lidmi v pěkném prostředí.
 
ZŠ NYMBURK
 
 
 

TÁBOROVÁ REFERENCE - 2015

Tábor byl v příjemném horském prostředí, výborná kuchyně a pestrý program. :-)
 
Magdalena Masadilová
 
 
 

táborová reference - 2015

Velice děkujeme. Nejlepší tábor našeho syna. Pestrý program, klasické táborové hry a k tomu dobrá strava a ubytování. Spolehlivý táborový vedoucí a stálé informace na webových stránkách. Doporučuji a příští rok jedeme znovu.
 
Kateřina Žůrková
 
 
 

táborová reference - 2015

Po všech stránkách O.K. Bez připomínek, ať ze strany Gábiny, či moji. Těšíme se na příští setkání. Děkujeme všem, kdo se na této akci podíleli.
 
Gabriella Plasová
 

 

táborová reference - 2015

Na táboře se mi moc líbilo, bylo to super!
 
Michal Prouza
 
 

táborová reference - 2015

Syn Max byl již po druhé a byl moc spokojený.......
Př.rok pojede znova a i jeho mladší sestra........
Líbí se mi že jsou fotky a videa na FB a i když syna nevidím tak mám dobrý pocit.......
 
Silvie Vingralková
 
 

Fotogalerie: Reference

REFERENCE

2.5. - 9.5.2013

Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za překrásný týden na škole v přírodě v Žihli. Tým , který se o nás staral byl super. Jak slečny vychovatelky, tak hlavní vedoucí Martin. Děti byly nadšené a stále na pobyt vzpomínají. Nadšeni byli i rodiče díky Vašim fotografiím, které každý den mohli sledovat. Ještě jednou velký dík a mnoho dalších spokojených tříd. 

Z. Balachová
ZŠ Ústí

REFERENCE

2.5. - 9.5.2013

Dana Novotná 

Právě se mi vrátila dcerka Lucinka ze ŠvP Žihle .... je nadšená a ptala se mne,jestli prý jí našetřím na příště penízky,aby mohla jet zase Chtěla bych Vám všem moc poděkovat za ni a za ostatní dětičky,že jste se nám o ně tak pěkně starali a že jste pro ně připravovali tak pěkný program na každý den.Zdravíme všechny a speciální pozdrav od Lucinky pro slečnu Míšu. Mějte se krásně a zase někdy příště nashledanou.


REFERENCE

22.4. - 26.4.2013

Srdečně Vás všechny zdravíme a chtěli bychom touto cestou všem moc poděkovat…

Byli jsme v Českém ráji na Malé Skále – Mukařově ke konci dubna. Kromě toho, že se nám ohromně vydařilo počasí, bylo ještě naprosto skvělé a zodpovědné vedení s velmi milým a ochotným personálem a skvělou kuchyní. Ke spokojenosti přispělo také pěkné a příjemné zázemí a to nejen ubytování, ale i v možnosti výběru sportovních aktivit na zahradě.

S agenturou Pastelka jsme spokojeni ve všech směrech… Všem, kteří se o nás starali, patří veliké poděkování! Děkujeme!!!

Mgr. Lenka Rejtharová (ZŠ Ludvíkovice, okr.Děčín  6.5.2013)

 

REFERENCE

10.9. - 14.9.2012

Letos jsme se rozhodli strávit školu v přírodě na novém místě – v Žihli – Poustkách. A byla to výborná volba! Jedná se totiž o areál s různorodými sportovišti, přímo luxusním ubytováním a skvělou kuchyní.

Dopoledne probíhala školní výuka v klasicky vybavených třídách, odpolední a večerní program již byl plně v režii výchovného personálu. Hlavní vedoucí Martin společně s Katkou, Míšou a Ester připravili pro děti týden plný her a soutěží v duchu námořnických klání. Nechyběl ani výlet na nedalekou zříceninu hradu Rabštejn. O odřeniny a další úrazy, klíšťata a bolavý zub, se kterým bylo nakonec nutné dojet k zubaři, se starala zdravotnice Dáda.

No prostě Žihle – Poustky jsou skutečně skvělou volbou!

                                                                                              Děkujeme!

                                                                                                       Jana Vecková + děti ze ZŠ Komenského 

Reference

17.9. - 24.9.2011

 

ZS J. Pešaty děkuje za příjemně prožitý ozdravný týden v krásném prostředí Chřibské se super programem.

Děti byly zapojeny do úžasné celopobytové hry zaměřené na činnosti sportovní, vědomostní, zábavné i tvořivé, podporující kladný vztah k přírodě.
To by však nebylo možné, bez skvělé práce vychovatelů, hlavně pak jejich vedoucího Martina, který vše pečlivě připravil a naplánoval.

Nechyběl ani zábavný večerní program, např. „Miss Chřibské“, „Chřibská má talent“ nebo „Divadlo u táboráku“, zpestřený vtipnými výstupy vychovatelů.

Díky nabitému programu neměly děti čas na stýskání.

Chválíme i výbornou kuchyni a zdravotní péči o děti.

 

Děkujeme,

Míla, Alena, Marcela, Eva a Olina

 

REFERENCE

12.9. - 16.9.2011

 

Po škole v přírodě jsme ,bohužel, museli nastoupit velmi rychle do procesu učení, což zejména žáci vůbec nechápali ...:)

Škola v přírodě v Chřibské byla fajn, počasí nám přálo. Program byl dobře připravený a personál pracoval s velkým nasazením. Děti stále vzpomínají na Bambúču - nočního hlídače, Martina i slečny vychovatelky. Nejvíce se jim líbilo divadlo a samozřejmě diskotéka. Někteří uvažují o vámi pořádaném letním táboru!

 

Přeji pěkné dny, 

 

         s pozdravem

                       Mgr. J. Svobodová Fabiánová

© 2004 - 2019 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode